Trimmer pentru iarba Pit PTR20H-380B
PitCod produs: 393621În stoc
ATENȚIE
Cod produs: 393621
Descriere
Acumulatorul și încărcătorul se achiziționează separat!
Caracteristici - Trimmer pentru iarba Pit PTR20H-380B
Caracteristici generale
  • Tip:pe acumulator
  • Viteza de rotatie:6500 rpm
  • Forma maner:tip T
  • Latime de taiere:255 mm, 380 mm
  • Distribuirea firului:semiautomata
  • Tip acumulator:Li-Ion
  • Capacitate acumulator:4 Ah
  • Tensiune:20 V